Czech Republic Slovakia

CADWorx - projektowanie instalacji przemysłowych

Filmowe prezentacje systemu Intergraph CAS CADWorx

Zobacz niesamowitą animację projektu i pokaż swoim klientom co można zrobić w CADWorx

CADWorx Plant, CAESAR II i PV Elite współpracują ze sobą perfekcyjnie

Zmiany w projekcie łatwe i wielowariantowe

CADWorx Plant 2017 R1 dostępny również dla użytkowników BricsCAD

Firma Intergraph z przyjemnością informuje o wydaniu nowej wersji programu CADWorx Plant 2017 R1, który może zostać uruchomiony na platformie AutoCAD lub BricsCAD.

Jest to kompletne rozwiązanie dla następnej generacji projektowania instalacji i automatyki. Pakiet zawiera pełen zakres narzędzi do projektowania opartych o format DWG, projektowania instalacji i oferuje niezrównaną elastyczność i współpracę.

Poprzez możliwość wyboru platformy projektowej, Firma Intergraph ciągle się rozwija i oferuje nowe, coraz lepsze narzędzia, które umożliwiają szybkie i łatwe tworzenie w pełni inteligentnych modeli 3D. A dzięki CADWorx 2017 R1 będziesz mógł obniżyć całkowity koszt projektu! 18 kwietnia weź udział w webinarium i poznaj więcej szczegółów na temat tego innowacyjnego rozwiązania.

Od teraz masz wybór platformy CAD na której chcesz projektować instalacje przemysłowe w CADWorx. Skontaktuj się z nami by poznać lepiej CADWorx Plant 2017 R1.

Nowa wersja CAESAR II 2016 firmy Intergraph

cadworx

Czytaj więcej ...

Nowa wersja 2015

Czytaj więcej ...

Firma Intergraph® ogłasza wydanie aplikacji FreeView® do przeglądania modeli i informacji projektowych zawartych w modelach zaprojektowanych w programie CADWorx® 3D na Apple® iPad®

Intergraph ogłosił wydanie swojej aplikacji Intergraph FreeView, która pozwala użytkownikom Intergraph CADWorxDesign tworzyć, publikować i udostępniać inteligentne modele AutoCAD®– oparte na CADWorx Plant do przeglądania na tablecie Apple iPad.

Intergraph FreeView jest bezpłatny i pozwala na mobilny podgląd, współpracę i dostęp do inteligentnych informacji zawartych w publikowanych modelach, pomiędzy użytkownikami IPada. Intuicyjne narzędzia pozwalają zmieniać widok wyodrębniając interesującą nas część modelu w oparciu o numery tras i typy komponentów, jak również ukryć lub dostosować przeźroczystość dla jednego lub grupy komponentów.

CadWorx

Czytaj więcej ...

Nowy CAESAR II 2014 (wersja 7.0)

CAESAR II

 

Teraz analiza modeli instalacji rurociągowych stanie się jeszcze prostsza i szybsza. Najnowsze aktualizacje międzynarodowych kodów obliczeniowych, oraz baz danych materiałowych znacznie wpływają na bezpieczeństwo i żywotność projektowanych instalacji. Poniżej wyszczególniono wprowadzone ulepszenia do programu CAESAR II 2014 wersja 7.0.

Ulepszenia CAESAR II 2014:

Czytaj więcej ...


Webinaria:
Datacomp Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 24, 30-532 Kraków
Infolinia: 0 801 011 468
Tel.: 12 412-99-77, wew. 24
E-mail:
biuro@cadworx.pl
serwis@cadworx.pl


Partner na rynek Czech i Słowacji

Ing. Michal Mihálik

www.cadvision.sk

tel.: +421 910 4477 839

email: michal.mihalik@cadvision.sk

Rzetelna Firma title=