Czech Republic Slovakia

CADWorx - projektowanie instalacji przemysłowych

Filmowe prezentacje systemu Intergraph CAS CADWorx

Zobacz niesamowitą animację projektu i pokaż swoim klientom co można zrobić w CADWorx

CADWorx Plant, CAESAR II i PV Elite współpracują ze sobą perfekcyjnie

Zmiany w projekcie łatwe i wielowariantowe

CadWorx DesignReview

Opis szczegółowy

CadWorx Design Review

Intergraph CADWorx Design Review umożliwia przegląd modeli projektowych przez projektantów, menedżerów, właścicieli i innych zainteresowanych stron. Każdy użytkownik CADWorx Design Review, czerpie korzyści płynące z współpracy projektowej.

 

 

Intergraph CADWorx 2013 to najnowsza wersja popularnego, opartego na AutoCAD® inteligentnego, rozwiązania do projektowania i modelowania instalacji przemysłowych. Jest to jeden z najpotężniejszych pakietów dostępnych na rynku, łatwy w nauce i pracy.

 

Szybki podgląd

Współpraca i ocena projektu odbywa się szybciej i bardziej intuicyjnie. Za pomocą 3D, użytkownicy mogą ograniczyć potrzebę interpretacji projektu za pomocą wydruków papierowych i innych metod nie-interaktywnych. Design Review ulepsza współpracę poprzez narzędzia do tworzenia odnośników, znaczników i komentarzy projektowych.

Oszałamiająca wydajność

Intuicyjny interfejs CADWorx Design Review i jego wydajność projektowa sprawia, że manipulacja i poruszanie się nawet po największych modelach odbywa się szybko i gładko.

Imponująca kompresja

W CADWorx Design Review, czas konwersji plików jest imponująco szybki, a rozmiar plików zapisu konwertowany jest do jednej ósmej rozmiaru oryginału.

Idealny dla złożonych projektów

Nie ma potrzeby, ręcznie podczytywać oddzielnych plików modeli składających się na projekt. Pliki z odwołaniami zewnętrznymi, są automatycznie uwzględnione w modelu przeglądarki.

Precyzyjna wizualizacja

Zaawansowane narzędzia do wizualizacji zapewniają ustawienia kolorów, przejrzystości i modelowych cieni. Z elastycznego zestawu wyboru, możliwe jest również dostosowanie ustawień, nie tylko dla pojedynczych elementów, ale dla warstw, specyfikacji, usług, numerów linii itp., w rzeczywistości, dla każdego dostępnego elementu wybranego przez użytkownika.

 

 

 

 

Inteligentne informacje

Dostęp do tych samych informacji modelu co w programie projektowym CADWorx. Dostępne są nazwy i opisy elementów, numery linii, waga i inne dane elementów projektowych instalacji.

Edytowalne animacje

Tworzenie widowiskowych i pouczających animacji jest proste z CADWorx Design Review. Użytkownicy mogą ustawić ścieżkę animacji i edytować ją w dowolnym momencie. Kierunek patrzenia z dowolnego punktu toru animacji można również edytować w kombinacji sześciu stopni swobody, oraz kątu widzenia.

Intergraph CADWorx Design Create

CADWorx Design Create, dodatek do CADWorx Design Review, daje możliwość publikowania z opcją terminu ważności i chronionych hasłem zrecenzowanych modeli, które mogą być odczytywane przez CADWorx Design Review i CADWorx Design Viewer.

Intergraph CADWorx Design Viewer

CADWorx Projekt Viewer to darmowa przeglądarka, która pozwala zainteresowanym stronom, obejrzeć model opublikowany za pomocą CADWorx Design Create.

 

 

Podsumowanie

CADWorx Design Review, CADWorx Design Create and CADWorx Design Viewer

CADWorx Design Review:

 • Tworzenie modelu projektu przez CADWorx Design Review
 • Recenzja modelu
 • Znaczniki i podkreślenia
 • Realistyczne wizualizacje
 • Małe rozmiary plików
 • Edytowalna animacja
 • Dostęp do inteligentnej informacji

CADWorx Design Create:

 • Dodatek do CADWorx Design Review
 • Tworzenie modelu projektu przez CADWorx Design Review
 • Ochrona hasłem utworzonych modeli
 • Termin ważności utworzonych modeli

CADWorx Design Viewer:

 • Darmowa przeglądarka, do podglądu modeli utworzonych przez CADWorx Design Create
 • Podgląd animacji
 • Dostęp do wszystkich inteligentnych informacji
 • Podgląd znaczników i adnotacji

Specyfikacja techniczna

 • Kompatybilne z AutoCAD
 • Microsoft Windows XP Pro lub Windows Vista Ultimate (wymagania minimalne)

Obszary zastosowań:

Projektowanie instalacji rurowych i aparatury, konstrukcje stalowe, przemysł petrochemiczny, chemiczny, energetyka, przemysł spożywczy (żywność, napoje, piwowarstwo), przemysł farmaceutyczny, budowlany, oczyszczalnie ścieków i instalacje uzdatnia wody, przemysł stoczniowy oraz architektura.

Broszura informacyjna

Pobierz

Formularz pobierania:

Wybierz interesujące Cię oprogramowanie:

CADWorx DraftPro - instalacje przemysłowe 2DCADWorx Plant - instalacje przemysłowe 3DCADWorx P&ID - schematy technologiczneCADWorx Design Review - wizualizacja projektuCADWorx fieldPipe - inwentaryzacja obiektów przemysłowychCAESAR II - analiza rurociągówPV Elite - zbiorniki i wymienniki ciepłaPV Fabricator - zbiornikiTANK - zbiorniki magazynowe

Imię i nazwisko*

Email*

Telefon*

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

* wyrażenie zgody dla tych pozycji jest obowiązkowo konieczne, bez tej możliwości nie jesteśmy w stanie zapewnić Ci usługi a Ty nie możesz niestety z niej korzystać…

Webinaria:
Datacomp Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 24, 30-532 Kraków
Infolinia: 0 801 011 468
Tel.: 12 412-99-77, wew. 24
E-mail:
biuro@cadworx.pl
serwis@cadworx.pl


Partner na rynek Czech i Słowacji

Ing. Michal Mihálik

www.cadvision.sk

tel.: +421 910 4477 839

email: michal.mihalik@cadvision.sk

Rzetelna Firma title=